روش‌ های پرداخت

الف- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران سایت فروشگاه اینترنتی درمااکسین می‌ توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی در سایت فروشگاه اینترنتی درمااکسین و از طریق اتصال به درگاه های معتبر بانکی ، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می ‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌ شود.

– چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت فروشگاه اینترنتی درمااکسین می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌ شوید.

1- شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک ‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

2- رمز دوم پویا

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز پویا (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز پویا (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ ها رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت فعال می‌ کنند ، اما کارت بیشتر بانک ‏‌ها در زمان تحویل ، رمز پویا ندارند، برای فعال کردن رمز پویا خود ، می ‏‌توانید به بانک یا خودپردازها بانک خود مراجعه کنید و عملیات فعالسازی رمز خود را انجام دهید.

3- کدCVV2

این کد یک عدد 3 یا 4 رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ های بانکی درج می‌ گردد و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی برخی از کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک ‏‌های به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها 4 رقمی است.

4- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی تمام کارت‌ های بانکی حک شده است. که به صورت 2 رقم سال و دو رقم ماه است.

ب- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway سایت فروشگاه اینترنتی درمااکسین را ندارند می‌ توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌ بانکی بنام صاحب اینماد وبسایت در کارت به کارت نمایند. که جهت دریافت شماره کارت بانکی فروشگاه اینترنتی درمااکسین با پشتیبانی تماس حاصل کنید.  جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌ توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌ تر و سریع‌ تر است و سایت فروشگاه اینترنتی درمااکسین پیشنهاد می‌ کند که از این روش پرداخت اینترنتی استفاده کنید.

نکات:

– به مشتریان محترم توصیه می‌ شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

– شایان ذکر است که در حال حاضر مشتریان عزیز می توانند تنها از روش پرداخت اینترنتی و یا کارت به کارت استفاده نمایند.

– فروشگاه اینترنتی درمااکسین امکان پرداخت در محل را ندارد.

اطلاعات و شرایط لازم جهت عودت وجه به مشتری

– مشتری میبایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل میباشد را در حساب کاربری درمااکسین خود ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر 18 سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت میکند.)

– در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از درمااکسین ، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را میپذیرد.

– در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، درمااکسین می بایست مدارک صاحب حساب کارت مبداء را به همراه مدارک صاحب پروفایل بررسی کرده و مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.