روش‌ های ارسال

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌ های زیر ارسال می‌ گردد . در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، ایام عید برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌ های زیر صورت نگیرد.

فروشگاه اینترنتی درمااکسین با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.

اهواز:

سفارش‌ ها در شهر اهواز مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌ کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته به جز ایام تعطیل وجود دارد و سفارش‌‌‌‌ های با ارزش بیش از مبلغ مشخص شده در شهر اهواز مطابق نرخ کرایه مسیر ارسال می‌ شوند.

استان خوزستان:

سفارش‌ ها در شهرهای استان خوزستان، مطابق بازه زمانی حداقل 2 روزه تحویل پست یا باربری داده می‌ شود که بسته به مقصد مشتری ارسال شود

سایر شهرستانها

امکان تحویل سفارش‌ هایی که روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، 2-3 روز بعد وجود دارد. سفارش‌ هایی که روزهای پنج‌ شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.

نکات:

– در رابطه با سرویس تحویل کالا با پیک یا تاکسی ، با وجود اینکه تابحال ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، تعداد زیادی ازسفارش‌ها را درب واحد تحویل می‌ دادند، از این به بعد محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تغییر خواهد کرد. دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، مربوط می‌ شود. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌ های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.

– تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌ هایی با ارزش بیش از مبلغ مندرج از سمت درمااکسین ، در سراسر کشور می‌ شود. هزینه ارسال سفارش‌ های زیر آن مبلغ برای همه نقاط کشور متغییر است.

– هزینه ارسال برای سایر شهرها براساس تعرفه پست ها و باربری است.

– اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– – لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌ شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در زمان تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن از جانب این سایت قابل قبول نیست اما در صورت درج آدرس چنین مکانهایی عواقب آن از جمله پیدا نکردن فرد مورد نظر یا اشتباه تحویل دادن کالا بر عهده سفارش دهنده است و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از اهواز در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش وتحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصدسفارش بین 48 تا 72 ساعت کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://tracking.post.ir

– اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد هزینه ارسال در فاکتور درج می‌ شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل info@dermaoxin.com به سایت فروشگاه اینترنتی درمااکسین اطلاع دهید.

برای ارسال کالاهای حجیم و سنگین به شهرستانها کالا به‌ صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.